Team | Gross Results (switch) | |
1st | Vivian Armance (0) & Jocelyn Paul Savrimoutou (0) | 41 |
2nd | Nicolas Blandin de Chalain (3) & Marc Amelot (0) | 38 |
3rd | Sudarsen Rishi Mahadoo (8) & Anil Neyhaul (0) | 38 |
4th | Deepak Nundoosing (9) & Gerard Yan (22) | 36 |
5th | Tim Need (2) & Simon Need (11) | 35 |
6th | Sheres (Nanda) Isram (0) & Prem Esan (14) | 35 |
7th | Sebastien Pilot (3) & Dhanish Dhaneshsingh Binda (4) | 35 |
8th | Jean Pierre Mamet (19) & Marie Yvonne Mamet (16) | 33 |
9th | Kirk Varaden (8) & Sadayen Yeten (9) | 33 |
10th | Doreen Chui Wan Cheong (13) & Priscille Li Yuen Fong (18) | 32 |
11th | Clifford Fon Sing (15) & Derrick Fon Sing (8) | 32 |
12th | Daniel de Labauve d'Arifat (8) & Jean Noel Lennon (7) | 31 |
13th | Raoul Gufflet (7) & Antony Withers (19) | 31 |
14th | Ravin Chunivan (5) & Alain Lenoir (14) | 30 |
15th | Gerard Kan Wah (15) & Nicolas Kan Wah (7) | 30 |
16th | David Chui Wan Cheong (14) & Patrick Chui Wan Cheong (8) | 30 |
17th | Clement Cure (14) & Christophe Cure (8) | 29 |
18th | Rudi Goorwappa (18) & Huy Hoang Dang (24) | 29 |
19th | Rajen Palanyandi (8) & Siven Palanyandi (13) | 29 |
20th | Jennifer Chung Ching Chong (15) & Mary Grace Liu Man Hin (20) | 28 |
21st | Jean Pierre Li Sung Sang (24) & Dil Thomas (13) | 28 |
22nd | Philippe Koon (12) & Harold Ng Kwing King (19) | 28 |
23rd | Jean Paul Quet Foong Shi Shun (16) & Margaret Shi Shun (18) | 28 |
24th | Subash Chandra Sennik (20) & Nand Sooredoo (14) | 27 |
25th | Lawrence Boodhoo (15) & Sashi Roshan Kumar Koonja (19) | 26 |
26th | Kishore Beegoo (20) & Dass Appalsamy Thomas (13) | 26 |
27th | Shyam Surat (21) & ASTON Samuel Rutherford (19) | 26 |
28th | Amal Bhunjun (16) & Bhisma Bhurtun (15) | 25 |
29th | Prabha Saddul (8) & Malty Soniassy (25) | 25 |
30th | Lindsay Fayolle (18) & Maurice Leaure (15) | 24 |
31st | Roland J.d Fay D'herbe (15) & Patrice Falzon (24) | 23 |
32nd | Joan Jill Mehta (21) & Hitesh Mehta (24) | 23 |
33rd | Raj Prayag (18) & Raj Ringadoo (24) | 21 |
34th | Keser Pillai (20) & Lindsay Teck Young (24) | 21 |
35th | Prem Saddul (18) & Gautum Saddul (15) | 20 |
36th | Philip Lam Thuon Mine (24) & Patrick Li Kwok Cheong (12) | 20 |
37th | Sona Bissoondoyal (24) & Raj Bhundhoo (18) | 19 |
38th | Henri Fleurot (24) & Julien Fleurot (17) | 18 |
39th | Christian Ip Kwong (23) & Noel Ng Hing Cheung (17) | 18 |
40th | Daniel Ng Cheong Hin (21) & Georges Sheng Chun (17) | 18 |
41st | Elvis Catherine (12) & Gilbert Chetty (24) | 18 |
42nd | Vishuene Vydelingum (24) & Clement Yue Ching Ming (24) | 17 |
43rd | Cader Jaunbocus (10) & Abdool Kadell (21) | 17 |
44th | Jack Bhaugeerothee (15) & Jan Ramchurn (16) | 17 |
45th | Jean Deslandes (24) & Sylvain Deslandes (24) | 14 |
46th | Yang Chen (24) & Danesh Ellayah (24) | 11 |
47th | Deepak Damodarsingh Mohadeb (24) & Shyam Seetapah (24) | 9 |
48th | Anil Gujjallu (24) & Govinden Pillay Palanyandi (0) | 9 |
49th | Michel Barre (24) & Elizabeth Barre (28) | 8 |
50th | Nathalie Clere (28) & Daven Utchanah (24) | 8 |
Page will refresh results automatically for one hour