(90% handicap allowance)
Team | Gross Results (switch) | |
1st | Loic Bax de Keating (4) & Yanick Bax de Keating (8) | 39 |
2nd | Beatrice de Labauve d'Arifat (8) & Nathalie Serret (4) | 37 |
3rd | Shabir Ahmed Omar (9) & David Fontana (8) | 35 |
4th | Shabir Kumar Dheenesh Parag (2) & Luc Andre Gallet (22) | 34 |
5th | Ravin Chunivan (5) & Satish Chunivan (11) | 34 |
6th | Robert Espitalier-Noel (7) & Francois Maurel (11) | 33 |
7th | Matis Amar (7) & Silvia Knauber (0) | 32 |
8th | Francois Boer (12) & Johann Strauss (16) | 31 |
9th | Nicolas Wong Moi Sang (22) & Veegeorge Saggoonoo (13) | 31 |
10th | Vishnu Gujadhur (12) & Oliver Seeyave (14) | 30 |
11th | Gregory Bouic (13) & Nicolas Gaud (6) | 30 |
12th | Roy Chavrimootoo (16) & Wynand Van Niekerk (17) | 30 |
13th | Retief De Villier (21) & Bernard De Villiers (14) | 29 |
14th | Derrick Mace (14) & William Morkel (5) | 29 |
15th | Dave O'Connor (14) & David De Chalain (14) | 29 |
16th | Ronald Richard Maurer (17) & Anthon Schlebusch (11) | 28 |
17th | Philippe Mignard (12) & Jean Claude Lauret (11) | 28 |
18th | Philippe Tanguy Desmarais (5) & Hugo de Senneville (13) | 28 |
19th | Vincent Cavalot (17) & Bernard Ramen (18) | 27 |
20th | Aroumoughum Chinatamby (11) & Tony Takahashi (14) | 27 |
21st | Guillaume Bouic (10) & Bernard Desmarais (13) | 27 |
22nd | Julien Legoy (12) & Johannes Bruno Baczewski (11) | 26 |
23rd | Ashwani Sood (11) & John Mcilraith (19) | 26 |
24th | Eugene Groenewald (14) & Andre Ferreira (17) | 25 |
25th | Krisnanand Viraj Koonja (12) & Jean Marc Piat (8) | 24 |
26th | Appanah Seetapah (17) & Vidoula Seetapah (19) | 23 |
27th | Mario Derungs (11) & Jacques Regis (20) | 23 |
28th | Jean Thierry Emmanuel Lapoule (19) & Veejay Naikoo (20) | 23 |
29th | Alexander Jacque Hardy (5) & Keith Grunow (20) | 23 |
30th | Jean Gino Herbert Lefronte (22) & Veekram Naikoo (22) | 22 |
31st | Pieter Steyn (21) & Stephan Lamprect (14) | 22 |
32nd | Gerard Samouilhan (16) & Chris Lazare (15) | 22 |
33rd | Ashvin Ramasawmy (14) & Loic Adam (11) | 22 |
34th | Christophe Daron (14) & Anne Laurence Daron (15) | 21 |
35th | Michael Smith (17) & Anton Van Wyngaard (21) | 19 |
36th | Pravesh Purgass (22) & Joseph Pierre Louis Briquel (13) | 19 |
37th | Ivan Charoux (12) & Maurice Planel (17) | 19 |
38th | Jennifer Chung Ching Chong (15) & Mary Grace Liu Man Hin (21) | 19 |
39th | Subash Chandra Sennik (19) & Nand Sooredoo (17) | 18 |
40th | Jean Charles Castelnau (15) & Patrick Licari (22) | 18 |
41st | Fanny Lejosne (18) & Pauline Lejosne (25) | 17 |
42nd | Pierre Thurnherr (14) & Nicole Ischi (25) | 17 |
43rd | Riaan Bekker (22) & Eddie Phillips (16) | 16 |
44th | Natalie Valerie Ng Tseung (20) & Jean Michel Ng Tseung (21) | 16 |
45th | Bruno d'Espagnac (22) & Zahir Tahora (22) | 15 |
46th | Robert Hearn (19) & Roscoe Johnson (20) | 15 |
47th | Patricia Besse (19) & Eva Tensjo Vandenplas (20) | 15 |
48th | Brian Van Velzen (21) & Alan Robert Walker (22) | 14 |
49th | Kevin Venkiah (22) & Krishen Patten (17) | 14 |
50th | Pieter Van Staden (19) & Adriaan Louw (22) | 13 |
51st | Jihan Rughooputh (22) & Dylan Dulthummon (22) | 12 |
52nd | Norman Fon Sing (22) & Yoni Louison (22) | 10 |
53rd | Didier Grandport (22) & Valerie Semeria (25) | 8 |
54th | Albert Gavroy (14) & Corinne Gavroy Mertens (20) | 7 |
55th | Percy Philips (22) & Clarita Philipps (25) | 1 |